top of page
LARA G NEW LOGO5.png
תמונה1.jpg

הסיפור שלנו

אנחנו שאדי ויריב, חברים טובים, הכרנו בזכות הקריירה הצבאית שלנו והתחברנו יחד בזכות הרצון ללמוד, להעז ולהשקיע. המסע שלנו החל אי שם ב 2013 במפגש אקראי באירוע של חבר משותף. בלהט השיח הבנו ששנינו עתידים ללמוד תואר 2 (כחלק מהפיתוח בקריירה הצבאית שלנו).

אנחנו שאדי ויריב, חברים טובים, הכרנו בזכות הקריירה הצבאית שלנו והתחברנו יחד בזכות הרצון ללמוד, להעז ולהשקיע. המסע שלנו החל אי שם ב 2013 במפגש אקראי באירוע של חבר משותף. בלהט השיח הבנו ששנינו עתידים ללמוד תואר 2 (כחלק מהפיתוח בקריירה הצבאית שלנו).

נציין כי כל חלום הפך לפרוייקט- מסמך וורד ומצגת לפי ההנחיה של המרצים שלנו ולחלק מהם הייתה טיסה ובחינת ההיתכנות. במעלה הדרך הבנו שהנדל"ן זה העסק שלנו ולשם התמקדנו.

7.jpeg
eng_BRT_презентация (1)-18.jpg
6A7AB41E-B945-4A6F-9587-340555AD2B29.png
83FDFAB3-4876-471A-85CB-C1DD70CD8FF7.jpe
eng_BRT_презентация (1)-3.jpg
אלפי אנשים מנסים להשקיע בנדל"ן במטרה להשיג הכנסה פסיבית ותשואה גבוהה.
להשקיע בחו"ל זה צעד משמעותי ואמיץ במיוחד בפעם הראשונה. אתה מחפש, מתעניין, מתלבט ומפספס!
 גם אנחנו היינו שם, במירוץ החיפושים הזה.
בעקבות שוק מוצף ב "הזדמנויות" ומידע מבעלי אינטרס, בנוסף להרבה מקרים שמשקיעים חדשים התאכזבו, לא רצינו למהר.
תחילה, לא הבנו איך נוכל לשמר את היציבות הכלכלית שלנו וגם להשקיע בנכס סולידי שיניב לנו תשואה גבוהה והכנסה פסיבית. מהר מאוד הבנו - בתקציב שלנו השקעה בארץ היא לא אופציה. לכן, התחלנו להסתכל אל מעבר לים!
להשקיע בחו"ל יכול להיות מרתיע, חלון האי וודאות נראה ממש גדול!
עלו בנו המון מחשבות ותהיות:
"מי ומה הכתובת שיש לי בחו"ל/בארץ?"
"האם יהיה לי שליטה בכסף המושקע שלי?"
"מי מנהל את הנכס בחו"ל וכמה זה עולה לי?"
"האם העסקה אמינה ובטוחה?"
וכדומה…
לקחנו את המושכות לידיים ויצאנו לחקר שוק שנמשך כ 4 שנים באוקראינה, בה טסנו עשרות פעמים, הכרנו בעלי עסקים רבים, יצרנו קשרים והכרנו אנשי מפתח ותיקים בתחום.
תהליך הלמידה התמקד ב- העמקה בשוק הנדל"ן, הכרת תהליכי הרכישה השונים בחו"ל, חיבור לאנשי מפתח ויזמים בתחום ולמידה של עולם הכספים והמיסוי. לאור כך, הסרנו את מירב החסמים שעמדו בפנינו.
תמונה2.jpg

בעקבות התהליך, עשינו את ההשקעה הראשונה שלנו והצלחנו ליהנות מהכנסה פסיבית! מהר מאוד קנינו את הנכס השני, השלישי וגם הרביעי! כיום כל אחד מאיתנו מושקע במספר דירות.

עבורנו זה חלום שהתגשם – להפעיל כסף שוכב ולקבל הכנסה פסיבית כל חודש ולדעת שיש רובד נוסף של ביטחון כלכלי לילדים ולמשפחה. זה גורם לנו לחיות יותר בנחת ובראש שקט.

לאור כך החלטנו לקחת את ארגז הכלים שיש בנו, הלמידה על שוק הנדל"ן וההשקעות המוצלחות שלנו (היו כאלו שלא), יכולות הניהול שרכשנו בקריירה הצבאית והלמידה האישית במעלה הדרך ולהקים חברת נדל"ן שנותנת את המענה השלם ומפיגה את הפחד והרתיעה להשקיע בנכס בחו"ל.

239.jpg

מי אנחנו

תמונה3.jpg

חברת "לארא גלובאל " הינה חברת נדל"ן עולמית המבצעת שירותי שיווק, תיווך וניהול נדל"ן. בעלת חזון בשינוי תפיסה תרבותית בניהול הנדל"ן בעולם, שמה לה מטרה כחוט השני ביצוע עסקאות בטוחות ורווחיות, תוך הובלת תרבות הניהול במתן המענה השלם ללקוחותיה כחלק בלתי נפרד מההשקעה הבטוחה.

ערכי החברה מושתתים על ארבעת ה- "ממים" -  מקצוענות, מחויבות, משפחתיות ומוסריות , כול זאת ועוד ״לארא גלובאל״  תפעל בשקיפות מוחלטת תוך מתן שירות
אישי ורווחי.

מאז הקמתה בשנת 2017 החברה מהווה כמשפחה גרעינית ללקוחותיה אך לא פחות לעובדיה, הן במתן יחס חם ואישי לחברי המועדון, למשקיעים ולכול מי שמשתייך למשפחת ״לארא גלובאל" והן לוודא ניהול סיכונים בהתאמה ללקוח והדרישות שלו.

הערך המוסף של החברה מבוסס על שלל עקרונות המאפשרים מתן שירות וליווי ברצף ולאורך כל הדרך, איתור יעדים ונכסים בהזדמנות עסקית ומתחת למחירי השוק, ליווי הקונה בכל התהליך ובאופן תקין  לפי החוקים בארץ ובחו"ל, תשואה מובטחת מעל מחירי השוק , ניהול הנכס בחו"ל הן באופן שוטף, הן לשכירות והן לפרסום ומכירה לפי דרישת הלקוח.

חשוב לציין כי, בכול השקעה קיים סיכון- חברתנו ״לארא גלובאל״ מנהלת סיכונים אלו ואף ממזערת אותם עד להיעלמותם ולפי כך הבחירה בהשקעה צריכה להיות לפי השאלות להלן:

WHERE: במקום בו שוק הנדל"ן טרם המריא.

WHAT: בנייה חדשה ולאחר קבלת המסמכים.

HOW: ליווי נוטריוני ישראלי ורישום בממשל המקומי.

WHY: הנכס שלך בחו"ל הכתובת שלך בארץ, כי,

 

"אנחנו ההשקעה הבטוחה שלך"

WhatsApp Image 2020-05-26 at 09.40.41.jp

דברי הבעלים

"אנחנו ההשקעה הבטוחה שלך"

חברת "לארא גלובאל" חרטה על דגלה להיות השקעה בטוחה ומותאמת ליכולות ולמידת הסיכון שהלקוח שלנו מוכן לקחת, בנוסף לכך, שמה לה למטרה להוביל את תרבות ניהול הנדל"ן בעולם הגם את איכות השירות והביצוע. משפט הקיום שלנו "אנחנו ההשקעה הבטוחה שלך" ולכך אנו מכוונים את כלל המאמצים והיכולות שלנו. אנחנו מנהלים את סיכוני ההשקעה שלך בצורה שקופה ומידתית לאור הרצון, הדרישה והיכולות ומשתדלים לתת לך את החבילה השלמה בכל התהליך- משלב ההתלבטות, דרך בחירת ההשקעה הנכונה, תהליך הרכישה ועד רישום הנכס על שמך וניהול השכירות באופן מקצועי ושקוף. זאת ועוד לאורך כל התהליך יש לך כתובת אחת- אנחנו.

הכסף שלך נשאר שלך- אנחנו לוקחים את הכסף השוכב שלך, ממירים אותו לנכס בבעלותך הרשום טאבו על שמך, הנכס שלך מיצר לך הכנסה פסיבית בתשואה מעל מחירי השוק.

הנדל"ן מאז ומתמיד ובעתיד יהווה השקעה כדאית ורווחית, נציין גם כי במשבר הקורונה החברה המשיכה לתפקד ולתת את השירות המצופה ללקוחותיה, הצלחנו למסור את הנכסים ולהשכיר אותם ללקוחות בזמן המתוכנן ואף מעבר מכך, לפי כך אנחנו מחוזקים ועם מוטיבציה עזה ורבה לצרף אלינו משקיעים להשקעות בטוחות  מתוך מחויבות להם ולכסף שלהם, כי,

 

"אנחנו  ההשקעה הבטוחה שלך"

WhatsApp Image 2020-05-26 at 09.41.12.jp
bottom of page